KUTU PROFİL

            Daha önce kutu profile ihtiyaç duydunuz mu? Öncelikle kutu profilden bahsedecek olursak gerek inşaat gerekse pek çok yerde kullanıma uygun demirlerdir diyebiliriz. Şöyle kısaca kullanım alanlarına bakacak olursak inşaat sektörü en başta gelmektedir. En çok kutu profil inşaat sektöründe ve inşaat işlerinde gerek duyulmaktadır. Nitekim inşaatların ana unsurlarından birisini kutu profiller teşkil etmektedir. İnşaatın yanı sıra yaygın kullanılan başka bir alanı ise çatı sistemleridir. Çeşitli çatı yapımlarında kullanılan kutu profiller bazı çatı tiplerinde ana ögeyi teşkil eder. Kutu profillerinin farklı farklı alanlarda kullanıldığını söylemiştik. Bu kutu profillerin diğer kullanım alanını ise otomotiv sektörü oluşturmaktadır. Otomobil sektörünün kuşkusuz en önemli ögelerinden birisini kutu profiller meydana getirmektedir. Otomobil sektöründe yaygınca kullanılmakla beraber bu sektör için oldukça önemlidir. Diğer bir kullanım alanı ise otomotiv, çeşitli beyaz eşyalar vs. gibi yan sanayilerdir. Yan sanayilerde bu malzemeyi sıkça kullanırlar. Yine bisiklet yapımında ve bu sektörde oldukça mühim yer arz eder. Diğer yandan çeşitli mobilya, ev eşya ve aksesuarlarında kutu profil kullanılmaktadır.

            Alanında önce kuruluşlardan birisi olan Özgür Demir Çelik her ihtiyaca göre bu ürünleri sunmaktadır. Özgür Demir Çelik’te muhtelif ebatlarda kare, dikdörtgen profiller, sanayi boruları, galvaniz sac ve siyah su boruları, TE demirleri, U demirleri, köşebent demirleri, silme demirler, muhtelif baklavalı sac, NPU ve NPI demirler ve her ihtiyaca göre kutu profiller kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde sizleri sunulmaktadır. Bu hususlar hakkında ve bu işlere dair her türlü detaylı bilgi Özgür Demir Çelik’in resmi sitesi olan http://ozgurdemircelik.com’da mevcut. Her zaman daha iyi hizmet kalitesi anlayışıyla hareket eden firma sactan, kutu profile, heb profile, alüminyumlara, soğuk iş takım çeliklerine, boyalı saclara, yüksek hız takım çeliklerine, imalat çeliklerine, sıcak çekme lamalara, soğuk çekme lamalara kadar pek çok farklı ürünü kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır. Kendi web siteleri olan http://ozgurdemircelik.com adresine girebilir ve buradan diğer ürünler hakkında da daha detaylı bilgilere erişebilir, firma hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

     

Kutu Profil fiyatları değişkenlik gösterebileceğinden dolayı 0212 667 56 38 numaralı hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.